בלוג סקס Young Adult Hollywood

"פטישי מין: לחקור דרך פרועה וקינקי של עוררות"

"פטישי מין: לחקור דרך פרועה וקינקי של עוררות"

371 מילים

עם כל כך הרבה צורות שונות של ביטוי מיני שם בחוץ, אין זה מפתיע כי פטישים סקס הופכים יותר ויותר חגג בעולם של היום. פטיש מיני הוא סוג של עוררות מינית התלויה בחפץ, חלק גוף או פעילות. חלק מהפטישים הנפוצים ביותר כוללים שימוש בלטקס, מכות, רגליים, משחקי תפקידים וצעצועים. בעוד שחלקם עשויים להחשיב פטישים כמוזרים, הם חלק נורמלי לחלוטין ולעתים קרובות חיוני בחיי המין של מיליוני אנשים.

בבסיסו, פטיש עוסק בהנאה ממשהו קיצוני. אמנם יש כמה פטישים נפוצים, חשוב להכיר בכך שהפטישים של כל אחד עשויים להיות שונים. יש פטישים ייחודיים בדיוק כמו שיש אנשים בעולם. פטישים מיניים הם לעתים קרובות תוצאה של חיים שלמים של ניסויים וחקירה. זה עשוי לקחת שנים של ניסיון דברים שונים כדי להבין מה אתה והשותף שלך נמצאים.

כשמדברים על פטישים מיניים, חשוב להבין שהם סובייקטיביים. מה שמענג אדם אחד עשוי להיות לא מהנה לאדם אחר, או אפילו בלתי נסבל. מסיבות אלה, חיוני לנהל שיחה פתוחה וכנה עם בן / בת הזוג שלך לגבי רצונות וגבולות לפני שאתה עוסק בכל סוג של פעילות פטיש.

חקירת פטיש מין היא דרך מצוינת לתבל משחק מקדים וסקס. פטיש יכול להיות כל דבר, החל מלבישת לטקס, סשן מכות, משחק תפקידים, שימוש בצעצועי מין או כל דבר אחר שאנשים מוצאים מעורר. עדיף להתחיל בקטן ולהתקדם ככל שאתה והשותף שלך מרגישים יותר בנוח עם פעילויות חדשות. פטישים הם דרך מצוינת להכניס ריגושים חדשים לרפרטואר המיני שלך, ולשמור על הניצוצות לעוף.
https://escortlila.com/

עם זאת, חשוב לזכור את הפוטנציאל להתמכרות. בעוד פטיש יכול להוסיף טוויסט חדש ומלהיב למערכת יחסים ולספק הנאה מינית נחוצה, זה יכול גם להפוך לאובססיה. מי שמחפש לחקור פטיש מיני צריך להיות מודע לסימני ההתמכרות ולהתייעץ עם איש מקצוע רפואי במידת הצורך.

כאשר חוקרים פטישים ופעילויות קינקיות אחרות, בטיחות היא תמיד בראש סדר העדיפויות. הקפד ליצור מילה בטוחה עם השותף שלך לעצור אם אחד מכם מרגיש לא נוח או אם הדברים נעשים מסוכנים. עם שני בני הזוג באותו עמוד, ופעילויות מהנות הוקמו, פטישים יכולים לספק גירוי מתמשך, הן מבחינה פסיכולוגית והן מבחינה פיזית.

למרות פטישים סקס יכול להיות קצת מוזר משהו של טאבו, הם צריכים להיות מחובקים וחוגגים כחלק מחיי מין בריאים. הכניסה לטריטוריה לא ידועה יכולה להיות קשה, אבל היא גם יכולה להיות מספקת להפליא. עם קצת אומץ והרבה הבנה ואהבה, פטישי סקס ומשחק קינקי יותר יכולים להתפתח למשהו פראי, נפלא ומספק להפליא.

בלוג סקס Young Adult Hollywood כתבות נוספות

חיפה, העיר השלישית בגודלה בישראל, היא יעד תרבותי מגוון ונערץ

חיפה, העיר השלישית בגודלה בישראל, היא יעד תרבותי מגוון ונערץ

מהגנים הבהאים השופעים ועד להיסטוריה העתיקה, גלריות האמנות והתרבות התוססת, חיפה, העיר השלישית בגודלה בישראל, היא אחד היעדים האהובים ביותר במדינה. חיפה ידועה בנופיה עוצרי הנשימה ובאוכלוסייה המגוונת…

לחקור את העולם הסודי של נערות ליווי

לחקור את העולם הסודי של נערות ליווי

עבור רבים, הרעיון של נערות ליווי אפוף מסתורין ונחשב טאבו. האמת היא, להיות נערת ליווי יכול להיות דרך עבור נשים מסוימות להתפרנס ולפרנס את עצמן כלכלית תוך מפגש…

לחוות את בת ים: השילוב המושלם של רוגע וקסם עירוני

לחוות את בת ים: השילוב המושלם של רוגע וקסם עירוני

העיר הישראלית בת ים היא אולי לא העיר הראשונה שעולה לראש כשחושבים על מקומות נופש, אבל היא בהחלט צריכה להיות. המלון ממוקם על חוף הים התיכון, ומציע שילוב…