בלוג סקס Young Adult Hollywood

"פטישי מין: לחקור דרך פרועה וקינקי של עוררות"

"פטישי מין: לחקור דרך פרועה וקינקי של עוררות"

371 מילים

עם כל כך הרבה צורות שונות של ביטוי מיני שם בחוץ, אין זה מפתיע כי פטישים סקס הופכים יותר ויותר חגג בעולם של היום. פטיש מיני הוא סוג של עוררות מינית התלויה בחפץ, חלק גוף או פעילות. חלק מהפטישים הנפוצים ביותר כוללים שימוש בלטקס, מכות, רגליים, משחקי תפקידים וצעצועים. בעוד שחלקם עשויים להחשיב פטישים כמוזרים, הם חלק נורמלי לחלוטין ולעתים קרובות חיוני בחיי המין של מיליוני אנשים.

בבסיסו, פטיש עוסק בהנאה ממשהו קיצוני. אמנם יש כמה פטישים נפוצים, חשוב להכיר בכך שהפטישים של כל אחד עשויים להיות שונים. יש פטישים ייחודיים בדיוק כמו שיש אנשים בעולם. פטישים מיניים הם לעתים קרובות תוצאה של חיים שלמים של ניסויים וחקירה. זה עשוי לקחת שנים של ניסיון דברים שונים כדי להבין מה אתה והשותף שלך נמצאים.

כשמדברים על פטישים מיניים, חשוב להבין שהם סובייקטיביים. מה שמענג אדם אחד עשוי להיות לא מהנה לאדם אחר, או אפילו בלתי נסבל. מסיבות אלה, חיוני לנהל שיחה פתוחה וכנה עם בן / בת הזוג שלך לגבי רצונות וגבולות לפני שאתה עוסק בכל סוג של פעילות פטיש.

חקירת פטיש מין היא דרך מצוינת לתבל משחק מקדים וסקס. פטיש יכול להיות כל דבר, החל מלבישת לטקס, סשן מכות, משחק תפקידים, שימוש בצעצועי מין או כל דבר אחר שאנשים מוצאים מעורר. עדיף להתחיל בקטן ולהתקדם ככל שאתה והשותף שלך מרגישים יותר בנוח עם פעילויות חדשות. פטישים הם דרך מצוינת להכניס ריגושים חדשים לרפרטואר המיני שלך, ולשמור על הניצוצות לעוף.
https://escortlila.com/

עם זאת, חשוב לזכור את הפוטנציאל להתמכרות. בעוד פטיש יכול להוסיף טוויסט חדש ומלהיב למערכת יחסים ולספק הנאה מינית נחוצה, זה יכול גם להפוך לאובססיה. מי שמחפש לחקור פטיש מיני צריך להיות מודע לסימני ההתמכרות ולהתייעץ עם איש מקצוע רפואי במידת הצורך.

כאשר חוקרים פטישים ופעילויות קינקיות אחרות, בטיחות היא תמיד בראש סדר העדיפויות. הקפד ליצור מילה בטוחה עם השותף שלך לעצור אם אחד מכם מרגיש לא נוח או אם הדברים נעשים מסוכנים. עם שני בני הזוג באותו עמוד, ופעילויות מהנות הוקמו, פטישים יכולים לספק גירוי מתמשך, הן מבחינה פסיכולוגית והן מבחינה פיזית.

למרות פטישים סקס יכול להיות קצת מוזר משהו של טאבו, הם צריכים להיות מחובקים וחוגגים כחלק מחיי מין בריאים. הכניסה לטריטוריה לא ידועה יכולה להיות קשה, אבל היא גם יכולה להיות מספקת להפליא. עם קצת אומץ והרבה הבנה ואהבה, פטישי סקס ומשחק קינקי יותר יכולים להתפתח למשהו פראי, נפלא ומספק להפליא.

בלוג סקס Young Adult Hollywood כתבות נוספות

עולם סרטי הסקס: חקירת האבולוציה וההשפעה של סרטי מבוגרים

עולם סרטי הסקס: חקירת האבולוציה וההשפעה של סרטי מבוגרים

מין. זהו נושא שריתק בני אדם במשך מאות שנים והוצג בצורות שונות של מדיה, כולל ספרות, אמנות וקולנוע. עם זאת, אחת הצורות השנויות ביותר במחלוקת והשנויות ביותר במחלוקת…

לחקור את עולם נערות הליווי: להבין את התעשייה, הנשים והסטיגמות

לחקור את עולם נערות הליווי: להבין את התעשייה, הנשים והסטיגמות

נערות ליווי – מונח שזוכה לא פעם לתגובות מצד אנשים, בין אם מדובר בסקרנות, בוז או אפילו תככים. אמנם יש אינספור תפיסות מוטעות וסטיגמות הקשורות למקצוע זה, אך…

אוננות: חקירה של גילוי עצמי והנאה מינית

אוננות: חקירה של גילוי עצמי והנאה מינית

המיניות האנושית היא היבט מורכב ורב-פנים בחיינו שהיה נושא לסקרנות, היקסמות ואפילו מחלוקת במשך מאות שנים. היבט מסוים של המיניות האנושית שלעתים קרובות היה אפוף סטיגמה וטאבו הוא…