בלוג סקס Young Adult Hollywood

לעשות אוראלי נכון לאישה

לעשות אוראלי נכון לאישה

304 מילים

אתם הגברים שנוהגים לבלות בדירות דיסקרטיות בתל אביב, בדרך כלל רגילים שכל הסקס ממוקד בכם. זהו באמת אחד היתרונות הגדולים של בילוי עם נערות ליווי. אבל כאשר מבלים עם בת הזוג, באחריות שלכם גם לספק אותה.

נשים רבות אינן מצליחות להגיע לאורגזמה בעקבות החדירה, ולכן צריך לעזור להן עם מין אוראלי. יש לי חבר שאומר שלא צריך שום מדריך למין אוראלי, פשוט צריך לאהוב את זה. ומי שעושה את מה שהוא אוהב תמיד יעשה את זה טוב. נשמע טוב בתור פילוסופיית חיים.

אז כאשר רוצים לעשות מין אוראלי לאישה, צריך להתחיל דווקא מהשפתיים אשר בפנים. תנו נשיקה לוהטת על מנת לחמם את העניינים. נוזלי הגוף יתחילו לבעבע והכוס יתחיל להירטב. כך תוכלו להתחיל לגלוש לאט לאט למטה, תוך כדי שאתם מתעכבים בכל המקומות החשובים.

כאשר אתם למטה, באופן כללי יש להתחיל לאט ובהדרגה להגביר את הקצב. הכוס עשוי להיות קצת ביישן, לכן צריך להתחיל בעדינות. כדאי ללחוץ בעדינות על הדגדגן עם הלשון, רכות היא מילת המפתח כאן. וצריך להיות קשובים לגוף האישה ולראות אין היא מגיבה, בהתאם לכך ניתן להגביר את הקצב.

גברים רבים עשויים להתלבט בשאלה האם צריך להחדיר את הלשון. כל אחד יגיד לכם משהו אחר, אך זה מבוסס בעיקר על הבחורות שהן היו איתן. כל בחורה מגיבה אחרת, לכן צריך לראות איך הבחורה זורמת אתכם.

כדאי להתמקד בדגדגן והחלק שמעליו. בתור אסטרטיגה אתם יכולים להתחיל עם הלשון בתחתית הכוס, ולעלות בהדרגה לכל האורך.

כאשר העניינים מתלהטים ניתן לשלב את האצבעות. המשיכו לגרות את הדגדגן באמצעות הלשון, ותוך כדי ניתן להחדיר את האצבעות.

ואתה לא צריך להיות על מוד שקט. אל תתבייש ליהנות ממיצי הכוס ולהשמיע קולות של הנאה. כאן לא צריך להיות מאופק ומנומס, תתפרע על הקינוח הכי טעים בעיר.

ישנן תנוחות שונות לרדת לאישה. בדיוק כפי שאתה אוהב שהאישה למטה ואתה יכול ללטף את שערה, כך גם האישה יכולה להיות משליטה. אפשר לנסות לעשות זאת על כיסא כאשר אתה יורד על הברכיים; לא חייבים לעשות זאת במיטה.

 

בלוג סקס Young Adult Hollywood כתבות נוספות

סקס מזדמן: הבנת המורכבויות והמחלוקות סביב מפגשים מזדמנים בהסכמה

סקס מזדמן: הבנת המורכבויות והמחלוקות סביב מפגשים מזדמנים בהסכמה

כשמדובר בנושא של סקס מזדמן, דעות ורגשות יכולים להשתנות במידה רבה. עבור חלק, זוהי חוויה משחררת ומעצימה, בעוד עבור אחרים זה יכול להיות סטיגמה וגינוי. בשנים האחרונות, הרעיון…

עולם נערות הליווי: מדריך מקיף

עולם נערות הליווי: מדריך מקיף

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או חצרניות, היו חלק מההיסטוריה האנושית במשך מאות שנים. בעוד הרעיון של שכירת בן לוויה למטרות אינטימיות או חברתיות התפתח עם…

נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת אך הרווחי

נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת אך הרווחי

המקצוע העתיק ביותר בעולם, הידוע גם בשם זנות, ריתק וקיטוב חברות במשך מאות שנים. בעוד ההשלכות המוסריות והאתיות של סחר זה ממשיכות לעורר ויכוחים, היבט אחד שלו הצליח…