בלוג סקס Young Adult Hollywood

כיצד לרפא תפקוד לקוי של זיקפה: סקירה כללית של אפשרויות

כיצד לרפא תפקוד לקוי של זיקפה: סקירה כללית של אפשרויות

446 מילים

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא בעיה נפוצה המשפיעה על כ -30 מיליון גברים אמריקאים בכל זמן נתון. זהו מצב של קושי מתמשך להשיג ו / או לשמור על זקפה מספיק לפעילות מינית מספקת. למרות שזה קורה לרוב אצל גברים מעל גיל 40, ED יכול להתרחש בכל שלב בחייו של גבר בשל גורמים רבים אורח חיים, פסיכולוגיים, ופיזיים. במאמר זה נדון באפשרויות הטיפול השונות הזמינות לגברים הסובלים ממצב זה.

אטיולוגיה וגורמי סיכון
הסיבה המדויקת לבעיות זיקפה עדיין אינה ידועה ויכולה להיות שילוב של גורמים פיזיים ו / או פסיכולוגיים מרובים. גורמים פיזיים מסוימים עשויים לכלול סוכרת, כולסטרול גבוה, יתר לחץ דם, מחלות לב, השמנת יתר, עישון ופגיעה באגן או בעמוד השדרה. מצבים פסיכולוגיים כגון דיכאון, חרדה ו / או הפרעות נפשיות אחרות עשויים גם להיות אשמים. בנוסף, תרופות מסוימות, כגון תרופות נוגדות דיכאון, אנטיהיסטמינים ותרופות ללחץ דם עשויות גם הן לתרום לבעיה.

טיפולים רפואיים
הטיפולים הרפואיים הנפוצים ביותר לבעיות זיקפה כרוכים בשימוש בתרופות. תרופות דרך הפה כגון sildenafil (ויאגרה), tadalafil (סיאליס ™), vardenafil (לויטרה ™ ™) הם הנפוצים ביותר. תרופות אלה פועלות על ידי הגברת זרימת הדם לפין, ובכך מאפשרות זקפה. אפשרויות טיפול אחרות כוללות זריקות פין של תרופה בשם alprostadil (Caverject™) או שימוש נרות / גלולה של alprostadil (מוזה™). טיפולים אלה יכולים גם להגביר את זרימת הדם אל הפין ולהקל על הזקפה.

https://sexclub18.net/
מכשירי הקמת ואקום
מכשירי זקפה ואקום (VED) הם גם אפשרות קיימא לטיפול ב- ED וכרוכים בשימוש בצינור חלול כדי ליצור ואקום סביב הפין ולשאוב דם לתוך האיבר. זקפה זו נשמרת לאחר מכן עם רצועת התאמה הדוקה הממוקמת בבסיס הפין. בעוד VEDs הם בדרך כלל נסבלים היטב, הם יכולים להיות מסורבלים לשימוש ולא יכול להיות האפשרות הטובה ביותר עבור גברים מסוימים.

התערבויות פסיכוסקסואליות
התערבויות פסיכוסקסואליות הן שיטה נוספת לטיפול בבעיות זיקפה. זה כרוך בייעוץ הן למטופל ו / או לבן זוגו. הייעוץ עשוי להתמקד בשינויים באורח החיים, נושאים זוגיים / רגשיים, חינוך לגבי המצב וטיפול מיני. כמה נושאים נפוצים כוללים תקשורת, בעיות בטיחות וגבולות, עוררות או תשוקה מינית, הערכה עצמית ושביעות רצון ממערכות יחסים.

כירורגיה
במקרים מסוימים, כאשר כל הטיפולים האחרים נכשלו, ניתוח עשוי להיות האפשרות הטובה ביותר עבור תפקוד לקוי של זיקפה. שני ניתוחים שונים משמשים בדרך כלל לטיפול ב- ED: שתלי פין ושחזור עורקים. ניתוח השתלת פין כרוך במיקום של מכשירים תותבים בתוך הפין כי הם מנופחים לאחר מכן לזקפה. שחזור עורקים הוא הליך שבו עורקי הפין עצמם או סטנט כלי הדם ממוקם באזור כדי לשפר את זרימת הדם ולהשיג זקפה.

מסקנה
תפקוד לקוי של זיקפה הוא מצב מטריד עבור גברים רבים, אך ישנן מספר אפשרויות טיפול זמינות. תרופות, מכשירים, התערבויות פסיכוסקסואליות וניתוחים יכולים כולם לעזור להפוך את השפעותיו. לפני כל טיפול, מומלץ לסובלים לדבר עם הרופא שלהם על אבחון נכון ואת הסיכונים והיתרונות של כל האפשרויות הזמינות.

בלוג סקס Young Adult Hollywood כתבות נוספות

חיפה, העיר השלישית בגודלה בישראל, היא יעד תרבותי מגוון ונערץ

חיפה, העיר השלישית בגודלה בישראל, היא יעד תרבותי מגוון ונערץ

מהגנים הבהאים השופעים ועד להיסטוריה העתיקה, גלריות האמנות והתרבות התוססת, חיפה, העיר השלישית בגודלה בישראל, היא אחד היעדים האהובים ביותר במדינה. חיפה ידועה בנופיה עוצרי הנשימה ובאוכלוסייה המגוונת…

לחקור את העולם הסודי של נערות ליווי

לחקור את העולם הסודי של נערות ליווי

עבור רבים, הרעיון של נערות ליווי אפוף מסתורין ונחשב טאבו. האמת היא, להיות נערת ליווי יכול להיות דרך עבור נשים מסוימות להתפרנס ולפרנס את עצמן כלכלית תוך מפגש…

לחוות את בת ים: השילוב המושלם של רוגע וקסם עירוני

לחוות את בת ים: השילוב המושלם של רוגע וקסם עירוני

העיר הישראלית בת ים היא אולי לא העיר הראשונה שעולה לראש כשחושבים על מקומות נופש, אבל היא בהחלט צריכה להיות. המלון ממוקם על חוף הים התיכון, ומציע שילוב…