בלוג סקס Young Adult Hollywood

כאשר יחסי מין הופכים קשים, לרפא בעיות זיקפה כדי להחזיר את האינטימיות

כאשר יחסי מין הופכים קשים, לרפא בעיות זיקפה כדי להחזיר את האינטימיות

313 מילים

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) יכול להיות מייאש ביותר. בעיה בת עשרות שנים המשפיעה על עד 30 מיליון גברים, ED מוגדר כקושי להשיג או לשמור על זקפה לפעילות מינית. בעוד רווחה פיזית ופסיכולוגית חשובה לשמירה על בריאות מינית, ED יוביל לעתים קרובות להפרעות רגשיות.

החדשות הטובות הן שיש הרבה טיפולים ברי קיימא ומוצלחים זמינים כדי לעזור לגברים לטפל במצב זה נפוץ יותר ויותר. במקרים רבים, גברים יוכלו למצוא פתרון משביע רצון לחלוטין. תרופות פומיות כגון sildenafil (המכונה בדרך כלל בשם המותג שלה ויאגרה), tadalafil (סיאליס), vardenafil (Levitra) הם טיפולי ED הנפוצים ביותר. כאשר נלקחים כפי שנקבע, תרופות אלה יכולות לעזור לגברים לשחזר ולשמור על איכות הזקפה ליחסי מין.

אפשרויות טיפוליות אחרות כוללות גם נרות תוך שופכתיים, כגון alprostadil (Muse) המוחדרים ישירות לתוך השופכה, או זריקות של alprostadil ישירות לתוך הפין. עבור גברים המעדיפים להימנע מתרופות, מכשירי ואקום חיצוניים עשויים להיות אפשרות טובה גם כן. טיפול זה כולל הנחת צינור מעל הפין ושאיבתו, מה שהופך את כלי הדם להתרחב ואת זרימת הדם בקלות רבה יותר.

ישנם מגוון שינויים באורח החיים שעשויים להביא גם לשיפור באיכות הזקפה. הפסקת עישון, פעילות גופנית סדירה יותר, ירידה במשקל ומנוחה מספקת הוכחו כולם כמפחיתים את הסימפטומים של ED. בנוסף, הפחתת מתח, כמו גם הימנעות מאלכוהול וסמים יכולים גם לשחק תפקיד חיוני.

pureoasismassage.com
עבור גברים רבים, שילוב של טיפולים יכול להיות מועיל במיוחד בשיקום בריאותם המינית. התייעצות עם איש מקצוע חשובה לבניית תוכנית אישית הלוקחת בחשבון את ההיסטוריה הרפואית האישית של האדם ואת התרופות הנוכחיות.

כדי לסייע בתהליך הריפוי, לדבר בפתיחות עם בן הזוג שלך על הקשיים והתסכולים שלך הוא תמיד מועיל. בן הזוג שלך יכול להבין את ההתמודדויות שלך ולתמוך בך כשאתה מחפש מגוון טיפולים המתאימים לך.

להתגבר על ED הוא תהליך קשה, אבל רודף טיפול שווה את זה. קשה ככל שיהיה, ריפוי בעיות זיקפה משחזר לא רק את ההיבטים הפיזיים של עשיית אהבה, אלא גם את הקרבה הרגשית והאינטימיות החיוניות למערכת יחסים בריאה. לקיחת יוזמה לקבלת טיפול היא מאמץ חיובי.

בלוג סקס Young Adult Hollywood כתבות נוספות

התמכרות למין: הבנה והתמודדות עם הפרעה נפוצה באופן מפתיע

התמכרות למין: הבנה והתמודדות עם הפרעה נפוצה באופן מפתיע

כשמדובר בהתנהגויות ממכרות, לעתים קרובות מתעלמים ממין. למרות שכיחותה, התמכרות למין נותרה נושא סטיגמטי שאנשים רבים מתקשים לבטא במילים. אפילו עבור אלה שכן פונים לעזרה, המשאבים הזמינים יכולים…

תכשיט ישראל – מדריך להרצליה

תכשיט ישראל – מדריך להרצליה

חבוי על חוף הים התיכון, הרצליה היא פנינה נסתרת של ישראל. ממוקם במרכז הארץ, הוא נמצא צפונית לתל אביב והחופים השוקקים שלה, מה שהופך אותו ליעד המושלם למי…

"תרבות מועדוני החשפנות: חקירת השפעתה על החברה"

"תרבות מועדוני החשפנות: חקירת השפעתה על החברה"

בכל הנוגע למקומות בילוי, מועדוני חשפנות הם כבר מזמן מקור לקסם ומחלוקת. מספקי המועדונים עצמם ועד הלקוחות הפוקדים אותם, מועדוני החשפנות כבר מזמן אפופים ברמה מסוימת של סטיגמה.…