בלוג סקס Young Adult Hollywood

כאשר יחסי מין הופכים קשים, לרפא בעיות זיקפה כדי להחזיר את האינטימיות

כאשר יחסי מין הופכים קשים, לרפא בעיות זיקפה כדי להחזיר את האינטימיות

313 מילים

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) יכול להיות מייאש ביותר. בעיה בת עשרות שנים המשפיעה על עד 30 מיליון גברים, ED מוגדר כקושי להשיג או לשמור על זקפה לפעילות מינית. בעוד רווחה פיזית ופסיכולוגית חשובה לשמירה על בריאות מינית, ED יוביל לעתים קרובות להפרעות רגשיות.

החדשות הטובות הן שיש הרבה טיפולים ברי קיימא ומוצלחים זמינים כדי לעזור לגברים לטפל במצב זה נפוץ יותר ויותר. במקרים רבים, גברים יוכלו למצוא פתרון משביע רצון לחלוטין. תרופות פומיות כגון sildenafil (המכונה בדרך כלל בשם המותג שלה ויאגרה), tadalafil (סיאליס), vardenafil (Levitra) הם טיפולי ED הנפוצים ביותר. כאשר נלקחים כפי שנקבע, תרופות אלה יכולות לעזור לגברים לשחזר ולשמור על איכות הזקפה ליחסי מין.

אפשרויות טיפוליות אחרות כוללות גם נרות תוך שופכתיים, כגון alprostadil (Muse) המוחדרים ישירות לתוך השופכה, או זריקות של alprostadil ישירות לתוך הפין. עבור גברים המעדיפים להימנע מתרופות, מכשירי ואקום חיצוניים עשויים להיות אפשרות טובה גם כן. טיפול זה כולל הנחת צינור מעל הפין ושאיבתו, מה שהופך את כלי הדם להתרחב ואת זרימת הדם בקלות רבה יותר.

ישנם מגוון שינויים באורח החיים שעשויים להביא גם לשיפור באיכות הזקפה. הפסקת עישון, פעילות גופנית סדירה יותר, ירידה במשקל ומנוחה מספקת הוכחו כולם כמפחיתים את הסימפטומים של ED. בנוסף, הפחתת מתח, כמו גם הימנעות מאלכוהול וסמים יכולים גם לשחק תפקיד חיוני.

pureoasismassage.com
עבור גברים רבים, שילוב של טיפולים יכול להיות מועיל במיוחד בשיקום בריאותם המינית. התייעצות עם איש מקצוע חשובה לבניית תוכנית אישית הלוקחת בחשבון את ההיסטוריה הרפואית האישית של האדם ואת התרופות הנוכחיות.

כדי לסייע בתהליך הריפוי, לדבר בפתיחות עם בן הזוג שלך על הקשיים והתסכולים שלך הוא תמיד מועיל. בן הזוג שלך יכול להבין את ההתמודדויות שלך ולתמוך בך כשאתה מחפש מגוון טיפולים המתאימים לך.

להתגבר על ED הוא תהליך קשה, אבל רודף טיפול שווה את זה. קשה ככל שיהיה, ריפוי בעיות זיקפה משחזר לא רק את ההיבטים הפיזיים של עשיית אהבה, אלא גם את הקרבה הרגשית והאינטימיות החיוניות למערכת יחסים בריאה. לקיחת יוזמה לקבלת טיפול היא מאמץ חיובי.

בלוג סקס Young Adult Hollywood כתבות נוספות

העולם של נערות ליווי: לחקור את החיים של חברות עילית

העולם של נערות ליווי: לחקור את החיים של חברות עילית

כשחושבים על המונח "ליווי", דימויים שונים עשויים לעלות בראש – חלקם עשויים לדמיין סצנות בטן מוזנחות מסרטים, בעוד שאחרים עשויים לחשוב על יוקרה יוקרתית ופזרנות. עם זאת, בעולם…

תל אביב: העיר התוססת של ישראל

תל אביב: העיר התוססת של ישראל

תל אביב, המכונה לעתים קרובות "העיר שלא ישנה לעולם", היא מטרופולין שוקק הממוקם על חוף הים התיכון בישראל. זוהי העיר השנייה בגודלה בישראל וידועה כמרכז הכלכלי והתרבותי של…

גילוי הסוד לריפוי בעיות זיקפה

גילוי הסוד לריפוי בעיות זיקפה

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) משפיע על מיליוני גברים ברחבי העולם, עם שיעור שכיחות שעולה עם הגיל. זהו חוסר היכולת להשיג או לשמור על זקפה, אשר לעתים קרובות…