בלוג סקס Young Adult Hollywood

טיפול בהתמכרויות לסקס

טיפול בהתמכרויות לסקס

300 מילים

ישנם הרבה דברים שאפשר לפתור באמצעות ביקור בדירות דיסקרטיות בבאר שבע, גברים שסובלים מכאבי גב יכולים לבוא ולקבל עיסוי. גברים שסובלים מלחץ וחרדות יכולים לבוא ולהירגע. אך לצערנו טיפול בהתמכרות לסקס הוא לא דבר שנערות ליווי יכולות לעזור בו. הן אולי יכולות להעניק סיפוק (בוודאי שהן יכולות!), אך התמכרות היא נושא לטיפול התנהגותי.

כולנו מתלהבים ומשתוקקים לקיים יחסי מין. אנו אפילו מרבים להשתמש במושג ”מכור“ כאשר אנו מדברים על יחסי מין. אך תשוקה עזה והתלהבות מסקס הם עדיין לא התמכרות ליחסי מין. גם אם אתם מקיימים סקס כל יום, ואפילו פעמיים ביום – זה אמנם הרבה, אבל אין זה אומר כי מדובר בהתמכרות. למעשה התמכרות, אינה מאופיינת בכמות אלא בכל היחס ליחסי המין.

להבין מה זה התמכרות לסקס

ובכן, התמכרות היא אינה ההתלהבות הרגילה מסקס. היא באה בתור דפוס התנהגות כפייתי ובעל השלכות שליליות על מהלך החיים. וכמו כל התמכרות, למרות ההשלכות השליליות, לא ניתן לחדול מדפוס התנהגות זה.

יחסי מין אמורים לגרום להנאה, אך כאשר מדובר בהתמכרות יש יותר יחסי מין ופחות הנאה. יחסי המין הופכים להיות אובססיה. מה שמניע את האובססיה זה לא הצרכים המיניים, אלא הצרכים הנפשיים. זה יכול לבוא ממקומות אפלים בנפש, וזה מה שדורש טיפול.

דפוס התנהגות זו אינו מאפשר למכורים לקיים קשר אינטימי יציב ובריא. הם סובלים מביטחון עצמי נמוך, והם חווים תחושת חיזוק לביטחון העצמי באמצעות כיבושים מיניים אובססיביים. יש להם תחושת אשמה לגבי דפוס זה, אך למרות זאת אינם מסוגלים לשבור את דפוס ההתנהגות. בדיוק כמו מכורי הסמים, הסקס עבורם הוא בריחה מהמציאות, ללא שליטה וללא שום שיקול דעת לגבי ההשלכות.

מכורים לסקס הם בעלי סבירות גבוהה מאוד לחלות במחלות מין וגם הריונות לא רצויים. זוהי בדיוק הדוגמה לתוצאה של התנהגות חסרת שליטה, ללא שום שיקול דעת לגבי התוצאות. הם רוצים לקבל את החיזוק באמצעות יחסי המין, גם אם אלו יחסי מין שאינן מוגנים.
זוהי בעיה אמתית, ולא סתם מונח של חרמנים. למזלנו ישנם אנשי מקצוע המטפלים

בלוג סקס Young Adult Hollywood כתבות נוספות

חייבים להכניס גיוון ולשבור את השגרה

חייבים להכניס גיוון ולשבור את השגרה

כאשר אנו מנסים לקשר סקס עם מיקום, אנו מייד רואים בראשנו את המיטה. באופן טבעי זהו מקום מעולה עבור יחסי מין. המיטה נוחה, היא מאפשרת מגוון תנוחות. חדר…

האם כדאי לזיין ידידות

האם כדאי לזיין ידידות

יזיזות זה דבר טוב. מערכת מינית לא מחייבת, על סמל הבנות משותפות. לא תמיד זה עובד, אבל אם זה עובד זה מצוין. בחור ובחורה נהנים מסקס בלי שום…

בילוי עם נערות ליווי מושלם לסוף שבוע חורפי

בילוי עם נערות ליווי מושלם לסוף שבוע חורפי

בקיץ סוף השבוע היא מאורע מרגש. כל השבוע חיכיתם לרגעים שבהם תצאו לבלות בים, תצאו למסיבות בערב ותיהנו מכל מה שיש לקיץ להציע. הקיץ הוא ללא ספק תקופה…