בלוג סקס Young Adult Hollywood

חיי המין של הקשתים

חיי המין של הקשתים

299 מילים

בני מזל קשת (וכמובן בנות מזל קשת) נשלטים על ידי כוכב יופיטר, והשפעותיו הופכות אותם להרפתקנים ורומנטיים. אך באותה הנשימה אנו יכולים להגיד שהם במהרה יכולים להתחיל להשתעמם מסקס כאשר או נטול הפתעות והרפתקנות. הם נחשבים ליצורים המיניים ביותר בגלגל המזלות, אך כאשר הם מרגישים כי הסקס הם בני הזוג הוא בסיסי הם עלולים לאבד עניין ולהיראות הכי פחות מיניים.

אם אתם נמנים על בני מזל דלי, סרטן, מאזניים, טלה, אריה או קשתים בעצמכם, אולי כדאי לכם לחפש את בנות מזל קשת בפעם הבאה שאתם מבלים בדירות דיסקרטיות בחיפה. אתם נחשבים לזיווגים הטובים ביותר עבור הקשתיות. ועוד טיפ חשוב – הן מאוד אוהבות סקס בעמידה, או דוגי כאשר הידיים שלהן פרושות קדימה על המזרן.

התכונה הכי טובה שלהם היא היכולת להביא אש ותשוקה אל חדר המיטות. לא הרבה אנשים מסוגלים לעמוד בקצב האנרגטי של הקשתיות וההתלהבות שלהן. והחלק הפחות טוב הוא התכונה שלהן להשתעמם מהר כאשר הסקס הופך לשגרתי. וזה בדיוק מסוג הדברים שיגרום להן לחפש זין אחר.

מה לעשות עם קשתיות

בנות מזל קשת אוהבות שמהללים אותן. לכן כדאי שתמצאו את כל הדרכים להזכיר להן כמה אתם חולים על התחת שלהן . גם חשוב לשמור על תקשורת טובה, שיכולה להגיע לתיאורים מפורטים וציוריים של הדברים שתרצו לעשות להן הלילה.

ודרך אגב, אצל קשתיות לא צריך להשקיע הרבה באווירה שמסביב. האווירה שהן מחפשות נוצרת בלהט הרגע. מוזיקה רומנטית ונרות יראו עבורן כמו משהו בנאלי ושגרה משעממת.

הן תמיד פתוחות לדברים חדשים והן הפרטנריות המושלמות בשביל לחקור את המיניות. איתן תמיד צריך לנסות תנוחות חדשות, צעצועים חדשים והפתעות כמו סקס בכל מיני מקומות. מבחינת הקשתיות זה סקס דבר שיכול להתרחש בכל מקום, ובכל זמן. הגישה שלהן לגבי סקס היא קלילה וכיפית והן לא לוקחות זאת ברצינות כמו אחרות.

אם יש לכם עניין רומנטי מעבר לזיונים, צריך לזכור שבנות מזל קשת אוהבות אמת והן בעלות גישה ישירה. הן גם יודעות לזהות בקלות מתי משקרים להן. משהו לחנוכה

בלוג סקס Young Adult Hollywood כתבות נוספות

סקס מזדמן: הבנת המורכבויות והמחלוקות סביב מפגשים מזדמנים בהסכמה

סקס מזדמן: הבנת המורכבויות והמחלוקות סביב מפגשים מזדמנים בהסכמה

כשמדובר בנושא של סקס מזדמן, דעות ורגשות יכולים להשתנות במידה רבה. עבור חלק, זוהי חוויה משחררת ומעצימה, בעוד עבור אחרים זה יכול להיות סטיגמה וגינוי. בשנים האחרונות, הרעיון…

עולם נערות הליווי: מדריך מקיף

עולם נערות הליווי: מדריך מקיף

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או חצרניות, היו חלק מההיסטוריה האנושית במשך מאות שנים. בעוד הרעיון של שכירת בן לוויה למטרות אינטימיות או חברתיות התפתח עם…

נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת אך הרווחי

נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת אך הרווחי

המקצוע העתיק ביותר בעולם, הידוע גם בשם זנות, ריתק וקיטוב חברות במשך מאות שנים. בעוד ההשלכות המוסריות והאתיות של סחר זה ממשיכות לעורר ויכוחים, היבט אחד שלו הצליח…