בלוג סקס Young Adult Hollywood

ויאגרה: הגלולה הכחולה הקטנה לבעיות בתפקוד המיני של גברים בוגרים

ויאגרה: הגלולה הכחולה הקטנה לבעיות בתפקוד המיני של גברים בוגרים

300 מילים

בשנת 1998, חברת PPIZER הציגה לעולם את הוויאגרה לטיפול במצב המכונה תפקוד לקוי של זיקפה (ED). מצב זה משפיע על מיליוני גברים בארצות הברית לבדה, כאשר כ -50% מהגברים בגילאי 40-70 מוערכים לחוות צורה כלשהי של קושי מיני זה. למרות הלא ידוע עד כמה ויאגרה תהיה משפיעה בטיפול ב- ED, היא הפכה במהירות לשם דבר ולאחת התרופות הפופולריות והמוכרות ביותר בעולם.

כיצד פועלת הגלולה הכחולה  

ויאגרה פועלת על ידי הגברת זרימת הדם לפין, ובכך מאפשרת לזכר המושפע להשיג ולשמור על זקפה. תרופה זו נלקחת בדרך כלל שעה לפני פעילות מינית, ולדברי פייזר, היא יעילה בסיוע לגברים להשיג שיעור הצלחה בזקפה של כ 50-60%. בעוד מחקרים מצביעים על כך שויאגרה עשויה לסייע בבעיות זיקפה, חשוב לציין כי תרופה זו אינה מגבירה את החשק המיני או החשק המיני ויש להשתמש בה רק כאשר ED הוא הגורם הבסיסי לקושי בהשגת זקפה.

לפני נטילת ויאגרה, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך כדי לשקול את היתרונות והסיכונים הפוטנציאליים. גברים הנוטלים ויאגרה עלולים לחוות עלייה בקצב הלב, כאבי ראש, שינויים חזותיים, בחילה ונזלת. בנוסף, דיווחים הראו כי חולים עם מחלת לב עשויים להיות בסיכון להתקף לב בעת נטילת ויאגרה. חלק מהגברים עם מצבים רפואיים בסיסיים עשויים גם להזדקק להתייעץ עם ספק שלהם לפני נטילת ויאגרה.

טיפולים אחרים של ED, כגון זריקות לפין, שתלים ומשאבות, ניתן לדון עם הרופא שלך כשיטות חלופיות לתרופות דרך הפה כגון ויאגרה. בנוסף, שינויים באורח החיים כגון הפסקת עישון, השגת פעילות גופנית נאותה או ניהול מתח באמצעות ייעוץ עשויים לעזור לשפר את ED.

ויאגרה היא תרופה אהובה, מכובדת ובעלת ערך עולמי אשר השפיעה באופן חיובי על חייהם של מיליוני גברים החווים קשיי זיקפה. אוהבים אותה מאוד גברים המבלים עם נערות ליווי.  בעוד שחשוב להכיר ביעילות של ויאגרה ובתפקידה החשוב בטיפול ב- ED, חשוב באותה מידה לדון בכל תופעות לוואי אפשריות או שינויים באורח החיים עם הרופא שלך לפני נטילת תרופות כלשהן. 

בלוג סקס Young Adult Hollywood כתבות נוספות

התמכרות למין: הבנה והתמודדות עם הפרעה נפוצה באופן מפתיע

התמכרות למין: הבנה והתמודדות עם הפרעה נפוצה באופן מפתיע

כשמדובר בהתנהגויות ממכרות, לעתים קרובות מתעלמים ממין. למרות שכיחותה, התמכרות למין נותרה נושא סטיגמטי שאנשים רבים מתקשים לבטא במילים. אפילו עבור אלה שכן פונים לעזרה, המשאבים הזמינים יכולים…

תכשיט ישראל – מדריך להרצליה

תכשיט ישראל – מדריך להרצליה

חבוי על חוף הים התיכון, הרצליה היא פנינה נסתרת של ישראל. ממוקם במרכז הארץ, הוא נמצא צפונית לתל אביב והחופים השוקקים שלה, מה שהופך אותו ליעד המושלם למי…

"תרבות מועדוני החשפנות: חקירת השפעתה על החברה"

"תרבות מועדוני החשפנות: חקירת השפעתה על החברה"

בכל הנוגע למקומות בילוי, מועדוני חשפנות הם כבר מזמן מקור לקסם ומחלוקת. מספקי המועדונים עצמם ועד הלקוחות הפוקדים אותם, מועדוני החשפנות כבר מזמן אפופים ברמה מסוימת של סטיגמה.…