בלוג סקס Young Adult Hollywood

ויאגרה: הגלולה הכחולה הקטנה לבעיות בתפקוד המיני של גברים בוגרים

ויאגרה: הגלולה הכחולה הקטנה לבעיות בתפקוד המיני של גברים בוגרים

300 מילים

בשנת 1998, חברת PPIZER הציגה לעולם את הוויאגרה לטיפול במצב המכונה תפקוד לקוי של זיקפה (ED). מצב זה משפיע על מיליוני גברים בארצות הברית לבדה, כאשר כ -50% מהגברים בגילאי 40-70 מוערכים לחוות צורה כלשהי של קושי מיני זה. למרות הלא ידוע עד כמה ויאגרה תהיה משפיעה בטיפול ב- ED, היא הפכה במהירות לשם דבר ולאחת התרופות הפופולריות והמוכרות ביותר בעולם.

כיצד פועלת הגלולה הכחולה  

ויאגרה פועלת על ידי הגברת זרימת הדם לפין, ובכך מאפשרת לזכר המושפע להשיג ולשמור על זקפה. תרופה זו נלקחת בדרך כלל שעה לפני פעילות מינית, ולדברי פייזר, היא יעילה בסיוע לגברים להשיג שיעור הצלחה בזקפה של כ 50-60%. בעוד מחקרים מצביעים על כך שויאגרה עשויה לסייע בבעיות זיקפה, חשוב לציין כי תרופה זו אינה מגבירה את החשק המיני או החשק המיני ויש להשתמש בה רק כאשר ED הוא הגורם הבסיסי לקושי בהשגת זקפה.

לפני נטילת ויאגרה, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך כדי לשקול את היתרונות והסיכונים הפוטנציאליים. גברים הנוטלים ויאגרה עלולים לחוות עלייה בקצב הלב, כאבי ראש, שינויים חזותיים, בחילה ונזלת. בנוסף, דיווחים הראו כי חולים עם מחלת לב עשויים להיות בסיכון להתקף לב בעת נטילת ויאגרה. חלק מהגברים עם מצבים רפואיים בסיסיים עשויים גם להזדקק להתייעץ עם ספק שלהם לפני נטילת ויאגרה.

טיפולים אחרים של ED, כגון זריקות לפין, שתלים ומשאבות, ניתן לדון עם הרופא שלך כשיטות חלופיות לתרופות דרך הפה כגון ויאגרה. בנוסף, שינויים באורח החיים כגון הפסקת עישון, השגת פעילות גופנית נאותה או ניהול מתח באמצעות ייעוץ עשויים לעזור לשפר את ED.

ויאגרה היא תרופה אהובה, מכובדת ובעלת ערך עולמי אשר השפיעה באופן חיובי על חייהם של מיליוני גברים החווים קשיי זיקפה. אוהבים אותה מאוד גברים המבלים עם נערות ליווי.  בעוד שחשוב להכיר ביעילות של ויאגרה ובתפקידה החשוב בטיפול ב- ED, חשוב באותה מידה לדון בכל תופעות לוואי אפשריות או שינויים באורח החיים עם הרופא שלך לפני נטילת תרופות כלשהן. 

בלוג סקס Young Adult Hollywood כתבות נוספות

העולם של נערות ליווי: לחקור את החיים של חברות עילית

העולם של נערות ליווי: לחקור את החיים של חברות עילית

כשחושבים על המונח "ליווי", דימויים שונים עשויים לעלות בראש – חלקם עשויים לדמיין סצנות בטן מוזנחות מסרטים, בעוד שאחרים עשויים לחשוב על יוקרה יוקרתית ופזרנות. עם זאת, בעולם…

תל אביב: העיר התוססת של ישראל

תל אביב: העיר התוססת של ישראל

תל אביב, המכונה לעתים קרובות "העיר שלא ישנה לעולם", היא מטרופולין שוקק הממוקם על חוף הים התיכון בישראל. זוהי העיר השנייה בגודלה בישראל וידועה כמרכז הכלכלי והתרבותי של…

גילוי הסוד לריפוי בעיות זיקפה

גילוי הסוד לריפוי בעיות זיקפה

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) משפיע על מיליוני גברים ברחבי העולם, עם שיעור שכיחות שעולה עם הגיל. זהו חוסר היכולת להשיג או לשמור על זקפה, אשר לעתים קרובות…