בלוג סקס Young Adult Hollywood

הצצה לתוך חייהן של כוכבות פורנו

הצצה לתוך חייהן של כוכבות פורנו

358 מילים

עולם הפורנוגרפיה נתפס לעתים קרובות כפנטזיה. כוכבות פורנו החיות חיים מעוררי קנאה של תהילה, עושר וכיף. אבל איך האנשים האלה הפכו לכוכבי פורנו ואיך נראים חייהם האישיים? עם כ -2500 כוכבי פורנו, לקבוצה מגוונת זו של אנשים יש מקורות וחוויות מגוונים, הן לפני ואחרי הכוכבות.

פרויקט סוקו, ארגון המוקדש להגברת זכויות המבצעים ובטיחות עובדי המין בתעשיית הפורנו, מעריך כי כשני שלישים מכוכבות הפורנו הן נשים, כאשר עמיתיהן הגברים מהווים את השליש הנותר. כ-25% מכלל כוכבות הפורנו הן טרנסקסואליות. מבחינת גיל, רובם בין 18 ל -25, עם מגוון רחב של כוכבי פורנו מעל גיל 30.

האמת היא שאין דרך אחת להפוך לכוכבת פורנו. חלקם פונים לסוכנויות פורנו בדיוק כמו לכל עבודה אחרת, בעוד שאחרים מגיבים לשיחות ליהוק ופרסומות מקוונות. אחרים עובדים כקבלנים פרטיים, רק עם האייפון והמחשבים הניידים שלהם. חלקם פונים ישירות על ידי מפיקים או במאים. עם זאת, על מנת להופיע בסרטים פורנוגרפיים, המפיקים דורשים מהשחקנים להיות בני 18 לפחות. כמו בכל מקצוע אחר, המשכורות של כוכבות פורנו משתנות מאוד. על פי PornHub, השכר החציוני לכוכבת פורנו הוא בערך 250 דולר לשעה.

במונחים של אורח חיים, החיים של כוכבת פורנו הם לעתים קרובות מעניינים. בתור התחלה, עבודתם דורשת רמה מסוימת של תחזוקה גופנית, כולל אימונים קבועים, טיפוח ודיאטה. יתר על כן, כוכבי פורנו מנהלים לעתים קרובות חיים כפולים חמקמקים, ועושים מאמצים רבים להסתיר את עבודתם האמיתית בפני בני משפחה, חברים ואפילו זרים.

כשמדובר בהתמודדות עם מעשה המין בפועל, לכוכבי פורנו רבים יש רגשות מעורבים. חלקם מוצאים את זה משחרר, בעוד שאחרים מוצאים את זה כואב וטראומטי. כוכבת פורנו לשעבר סיפרה ל-BBC Newsbeat כי היה לה "קשה במיוחד" לבצע סצנת סקס עם מישהו שהיא לא מכירה, והרגישה "חשופה פיזית".

תעשיית הפורנו שנויה במחלוקת ולעתים קרובות מהווה מקור למחלוקת וויכוח בין אלה בתוך התעשייה ומחוצה לה. בעוד תעשיית הפורנו מוסדרת בכבדות במדינות רבות, יש הסבורים כי תקנות אלה אינן מספיקות כדי להבטיח בטיחות. יש הטוענים כי אין לראות בכך סוג של תעסוקה שכן פוטנציאל הניצול גבוה מדי.

לא משנה איפה עומדים בדיון, ברור שחייהן של כוכבות פורנו יכולים להיות מאתגרים, כל אחת עם המאבקים והסיפורים שלה. על כל אדם שמצליח בפורנו, יש אינספור שנופלים בשולי הדרך, וזה תלוי באנשים להחליט אם זו בחירת קריירה מקובלת או ללכת בדרך של קו עבודה מקובל יותר מבחינה חברתית.

בלוג סקס Young Adult Hollywood כתבות נוספות

סקס מזדמן: הבנת המורכבויות והמחלוקות סביב מפגשים מזדמנים בהסכמה

סקס מזדמן: הבנת המורכבויות והמחלוקות סביב מפגשים מזדמנים בהסכמה

כשמדובר בנושא של סקס מזדמן, דעות ורגשות יכולים להשתנות במידה רבה. עבור חלק, זוהי חוויה משחררת ומעצימה, בעוד עבור אחרים זה יכול להיות סטיגמה וגינוי. בשנים האחרונות, הרעיון…

עולם נערות הליווי: מדריך מקיף

עולם נערות הליווי: מדריך מקיף

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או חצרניות, היו חלק מההיסטוריה האנושית במשך מאות שנים. בעוד הרעיון של שכירת בן לוויה למטרות אינטימיות או חברתיות התפתח עם…

נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת אך הרווחי

נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת אך הרווחי

המקצוע העתיק ביותר בעולם, הידוע גם בשם זנות, ריתק וקיטוב חברות במשך מאות שנים. בעוד ההשלכות המוסריות והאתיות של סחר זה ממשיכות לעורר ויכוחים, היבט אחד שלו הצליח…