בלוג סקס Young Adult Hollywood

האם כדאי לזיין ידידות

האם כדאי לזיין ידידות

301 מילים

יזיזות זה דבר טוב. מערכת מינית לא מחייבת, על סמל הבנות משותפות. לא תמיד זה עובד, אבל אם זה עובד זה מצוין. בחור ובחורה נהנים מסקס בלי שום עניינים כבדים מסביב. זה טוב לשני המינים.

אבל חוץ מהיזיזות יש לנו גם ידידות, ושם הדברים יכולים להיות קצת יותר מסובכים. יתכן שאנחנו לפעמים משתעשעים ברעיון באופן הדדי, ואולי אלו רק מחשבות שלנו. וכאן שימו לב לבעיה, יש לנו הגברים נטייה לחשוב על הדברים הללו בצורה חיובית. אנו פשוט מתעלמים מכל הסיבוכים ומשוכנעים שאם נעשה איזה צעד הכל יהיה מושלם. אבל האם זה כדאי? אל תתנו לאינסטינקטים שלכם לקבוע.

האם כדאי לזיין ידידות או לא כדאי? אין לזה תשובה חד משמעית. זה תלוי באישיות, זה תלוי במצב הרוח ובנסיבות שונות של החיים שיכולות לגרום לבחורה לעבור מיחסי ידידות ליחסי יזיזיות.

הסכנה הגדולה היא שזה יפגע ביחסי הידידות שביניכם, ואלו יחסים שמעריכים אותם רק כאשר הם הולכים לאיבוד. תזכרו מה אמרנו, אל תסמכו על האינסטינקטים שלכם, יש מיליון דברים העשויים להשתבש בקשר הזה.

איננו אומרים לוותר מראש, אך כדאי לבחון היטב את ההיסטוריה המינית. אם אצלך זה עניין שגרתי לזיין יזיזות, ואולי גם יש לך יותר מאחת, סביר להניח שהנטייה שלך ללכת על זה גם הפעם. אבל אם מהצד השני הבחורה ממש לא כזו? אם כל יחסי המין שלה התקיימו במסגרת זוגית? יתכן כי היא אומרת שעכשיו היא רוצה פחות זוגיות ויותר יזיזות, אבל בכל זאת מדובר בעולם שלא מוכר לה, והעניינים עלולים להסתבך.

כדאי לחשוב על הדברים הללו ולא לקבל החלטות ברגע ובקלות דעת. יש לעשות את כל השיקולים. אם ישנו סיכון גבוה לאבד את הידידות, אולי כדאי לוותר. בסופו של דבר יש מיליון בחורות שאפשר לזיין ואתם לא חייבים דווקא את זו. ואם ממש אין לכם אחרות, תוכלו למצוא אותן בדירות דיסקרטיות בחיפה.
אבל אם ננעלתם על הידידה הספציפית ואתם מרגישים שאתם חייבים לזיין אותה, זה הכי מסוכן. אולי התאהבתם ויחסי יזיזות יכולים להיות ממש בעייתיים.

בלוג סקס Young Adult Hollywood כתבות נוספות

סקס מזדמן: הבנת המורכבויות והמחלוקות סביב מפגשים מזדמנים בהסכמה

סקס מזדמן: הבנת המורכבויות והמחלוקות סביב מפגשים מזדמנים בהסכמה

כשמדובר בנושא של סקס מזדמן, דעות ורגשות יכולים להשתנות במידה רבה. עבור חלק, זוהי חוויה משחררת ומעצימה, בעוד עבור אחרים זה יכול להיות סטיגמה וגינוי. בשנים האחרונות, הרעיון…

עולם נערות הליווי: מדריך מקיף

עולם נערות הליווי: מדריך מקיף

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או חצרניות, היו חלק מההיסטוריה האנושית במשך מאות שנים. בעוד הרעיון של שכירת בן לוויה למטרות אינטימיות או חברתיות התפתח עם…

נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת אך הרווחי

נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת אך הרווחי

המקצוע העתיק ביותר בעולם, הידוע גם בשם זנות, ריתק וקיטוב חברות במשך מאות שנים. בעוד ההשלכות המוסריות והאתיות של סחר זה ממשיכות לעורר ויכוחים, היבט אחד שלו הצליח…