בלוג סקס Young Adult Hollywood

האם כדאי לזיין ידידות

האם כדאי לזיין ידידות

301 מילים

יזיזות זה דבר טוב. מערכת מינית לא מחייבת, על סמל הבנות משותפות. לא תמיד זה עובד, אבל אם זה עובד זה מצוין. בחור ובחורה נהנים מסקס בלי שום עניינים כבדים מסביב. זה טוב לשני המינים.

אבל חוץ מהיזיזות יש לנו גם ידידות, ושם הדברים יכולים להיות קצת יותר מסובכים. יתכן שאנחנו לפעמים משתעשעים ברעיון באופן הדדי, ואולי אלו רק מחשבות שלנו. וכאן שימו לב לבעיה, יש לנו הגברים נטייה לחשוב על הדברים הללו בצורה חיובית. אנו פשוט מתעלמים מכל הסיבוכים ומשוכנעים שאם נעשה איזה צעד הכל יהיה מושלם. אבל האם זה כדאי? אל תתנו לאינסטינקטים שלכם לקבוע.

האם כדאי לזיין ידידות או לא כדאי? אין לזה תשובה חד משמעית. זה תלוי באישיות, זה תלוי במצב הרוח ובנסיבות שונות של החיים שיכולות לגרום לבחורה לעבור מיחסי ידידות ליחסי יזיזיות.

הסכנה הגדולה היא שזה יפגע ביחסי הידידות שביניכם, ואלו יחסים שמעריכים אותם רק כאשר הם הולכים לאיבוד. תזכרו מה אמרנו, אל תסמכו על האינסטינקטים שלכם, יש מיליון דברים העשויים להשתבש בקשר הזה.

איננו אומרים לוותר מראש, אך כדאי לבחון היטב את ההיסטוריה המינית. אם אצלך זה עניין שגרתי לזיין יזיזות, ואולי גם יש לך יותר מאחת, סביר להניח שהנטייה שלך ללכת על זה גם הפעם. אבל אם מהצד השני הבחורה ממש לא כזו? אם כל יחסי המין שלה התקיימו במסגרת זוגית? יתכן כי היא אומרת שעכשיו היא רוצה פחות זוגיות ויותר יזיזות, אבל בכל זאת מדובר בעולם שלא מוכר לה, והעניינים עלולים להסתבך.

כדאי לחשוב על הדברים הללו ולא לקבל החלטות ברגע ובקלות דעת. יש לעשות את כל השיקולים. אם ישנו סיכון גבוה לאבד את הידידות, אולי כדאי לוותר. בסופו של דבר יש מיליון בחורות שאפשר לזיין ואתם לא חייבים דווקא את זו. ואם ממש אין לכם אחרות, תוכלו למצוא אותן בדירות דיסקרטיות בחיפה.
אבל אם ננעלתם על הידידה הספציפית ואתם מרגישים שאתם חייבים לזיין אותה, זה הכי מסוכן. אולי התאהבתם ויחסי יזיזות יכולים להיות ממש בעייתיים.

בלוג סקס Young Adult Hollywood כתבות נוספות

התמכרות למין: הבנה והתמודדות עם הפרעה נפוצה באופן מפתיע

התמכרות למין: הבנה והתמודדות עם הפרעה נפוצה באופן מפתיע

כשמדובר בהתנהגויות ממכרות, לעתים קרובות מתעלמים ממין. למרות שכיחותה, התמכרות למין נותרה נושא סטיגמטי שאנשים רבים מתקשים לבטא במילים. אפילו עבור אלה שכן פונים לעזרה, המשאבים הזמינים יכולים…

תכשיט ישראל – מדריך להרצליה

תכשיט ישראל – מדריך להרצליה

חבוי על חוף הים התיכון, הרצליה היא פנינה נסתרת של ישראל. ממוקם במרכז הארץ, הוא נמצא צפונית לתל אביב והחופים השוקקים שלה, מה שהופך אותו ליעד המושלם למי…

"תרבות מועדוני החשפנות: חקירת השפעתה על החברה"

"תרבות מועדוני החשפנות: חקירת השפעתה על החברה"

בכל הנוגע למקומות בילוי, מועדוני חשפנות הם כבר מזמן מקור לקסם ומחלוקת. מספקי המועדונים עצמם ועד הלקוחות הפוקדים אותם, מועדוני החשפנות כבר מזמן אפופים ברמה מסוימת של סטיגמה.…