בלוג סקס Young Adult Hollywood

בואו נדבר על גודל הפין

בואו נדבר על גודל הפין

309 מילים

אומרים שהגודל לא קובע, אבל האמת שנראה שזהו מיתוס שהמציאו בשביל לנחם את הקטנים. הגודל באמת קבוע ויש לו השפעה תודעתית גדולה. נתחיל מהגברים, זין גדול מזוהה עם ביטחון עצמי במיטה, וזין קטן גורם למבוכה וחוסר ביטחון עצמי. ואלו הן לא השפעות שוליות. חוסר ביטחון עצמי משפיע על זוגיות ומשפיע על ביצועים. גם נשים מתרשמות יותר מזין גדול. נכון, יתכן שהן נרתעות מזין גדול בעת יחסי המין, בעיקר כאשר הוא גדול במיוחד. אבל הן באמת חוות ריגוש ורצות לספר לחברות שלהן בכל פעם שנופל עליהן גבר במועדות העשרים פלוס (סנטימטרים כמובן).

אך מצד שני, הירגעו למעט מאוד גברים יש זין של 20 סנטימטר. ישנם מחקרים שונים שנערכו בנושא, אחד האמינים יותר הראה כי אורכו הממוצע של איבר מין זקוף הוא 13.12 ס“מ. כך שבפעם הבאה שאתם מבלים בדירות דיסקרטיות בחיפה אתם לא צריכים להתבייש.

מה משפיע על גודל הזין?

כמובן שהעניין הוא גנטי. לנשים יש שני כרומוזומים מסוג X, ובכל אחד מהם נמצאים הגנים. הבנים תמיד יקבלו את כרומוזום X מהאם,אך הוא יכול להיות אחד מהשניים. לכן הגנים של האם בעיקר שולטים על גודל איבר המין, אך תיתכן שונות גדולה בין גדלים של אברי המין של אחים מכיוון שכל אחד יכול להיות מכרומוזום X אחר.

אך למרות זאת ישנה השפעה מסוימות של הגנים הנמצאים בכרומוזום Y ומגיעים מהאב.

האם לשחורים יש גדול

למרות שכולנו מאמינים כי לשחורים תמיד יש זין גדול ובטוחים שבוודאי הממוצע של שחורים הוא הגדול ביותר, החוקרים טוענים שזה לא נכון. למעשה ישנן מחקרים המראים כי גברים שחורים מטנזניה הם בעלי זין קטן מהממוצע העולמי, ואילו הקוריאנים דווקא מחזיקים בזין גדול מהממוצע.

הזין הממוצע הכי גדול נמצא אצל תושבי אקוודור, שם הגודל הממוצע הוא 17.6, גודל מרשים למדי. ואילו ישראל נמצאת במקום 59 ברשימה, עם זין של 13.6. קצת יותר טוב מארצות הברית שם זה 13.58. ומי הזין האחרון ברשימה? הזין של הקמבודים הוא הקטן ביותר, כ 10.04 ס“מ בממוצע. הרוסים נמצאים במקום 65 ברשימה, אולי זה מסביר את התוקפנות של פוטין.

בלוג סקס Young Adult Hollywood כתבות נוספות

סקס מזדמן: הבנת המורכבויות והמחלוקות סביב מפגשים מזדמנים בהסכמה

סקס מזדמן: הבנת המורכבויות והמחלוקות סביב מפגשים מזדמנים בהסכמה

כשמדובר בנושא של סקס מזדמן, דעות ורגשות יכולים להשתנות במידה רבה. עבור חלק, זוהי חוויה משחררת ומעצימה, בעוד עבור אחרים זה יכול להיות סטיגמה וגינוי. בשנים האחרונות, הרעיון…

עולם נערות הליווי: מדריך מקיף

עולם נערות הליווי: מדריך מקיף

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או חצרניות, היו חלק מההיסטוריה האנושית במשך מאות שנים. בעוד הרעיון של שכירת בן לוויה למטרות אינטימיות או חברתיות התפתח עם…

נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת אך הרווחי

נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת אך הרווחי

המקצוע העתיק ביותר בעולם, הידוע גם בשם זנות, ריתק וקיטוב חברות במשך מאות שנים. בעוד ההשלכות המוסריות והאתיות של סחר זה ממשיכות לעורר ויכוחים, היבט אחד שלו הצליח…